Nagyböjti lelkinap Barsi Balázs atyával

  1. március 13. kedd

Az egyeki Szent József Plébánián tart lelkinapot Barsi Balázs ferences atya március 13-án. Barsi Balázs ferences szerzetes húsz éve vezeti a sümegi rendházat, melynek falai közül, az atya tollából olyan gondolatok indultak el, melyek mindig, minden körülmények között irányt mutattak, s amelyek megváltoztathatnák a morálisan meggyengült Európát. Balázs atya napjaink legismertebb és – úgy tartják – egyik legnagyobb hatású szónoka.

A lelkinap programja:

Első elmélkedés – 10:00
Kávészünet – 10:45
Második elmélkedés – 11:00
Napközi imaóra, Úrangyala – 11:45
Ebédszünet – 12:00
Harmadik elmélkedés – 13:30
Zárszó, befejezés – 14:45  

Távolabbról érkező testvéreink jelezzék részvételi szándékukat, és ebéd igényüket. Jelentkezni a hivatal@egyekiplebania.hu e-mail címen, vagy a +36-30-466-90-16-os telefonszámon lehet.

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!