Csak természetesen az életért!

Nagy nap volt 2020. február 8-a minden szervező és résztvevő számára egyaránt. Ezen a napon végéhez ért a  Fília Alapítvány által működtetett Magyarországi Billings Központ oktatóképző tanfolyama, így újult erővel, lendülettel kezdődött el Magyarországon az autentikus BOM  oktatása. Szeretnénk hírül adni, hogy a Magyarországi Billings Központ Oktatási Bizottsága előtt 23 oktató tett sikeres záróvizsgát, ami azt jelenti, hogy alkalmasak és jogosultak lettünk a nők és a családok segítségét szolgálni, mint a Billings Módszer tanárai. Nőgyógyász, háziorvos, egészségügyi szakemberek, védőnők, pedagógusok, egyszerű nők, hétköznapi édesanyák kerültek olyan alapvető ismeretek birtokába, amit minden nőnek tudnia kell. Célunk, hogy minél szélesebb körben, minél több családhoz, párhoz, és édesanyához eljuttassuk ezt a tudást. Szeretnénk a természetes fogantatás elősegítését, a női egészség nyomon követését, az esetleges rendellenességek idejekorán való felismerését, a fogamzás elkerülésének természetes módját mind megosztani.

Szeretnél többet tudni a női termékenységről, a tested működéséről?

Szeretnéd te is megismerni ezt az egyszerű és természetes ovulációs módszert?

Képzett, akkreditált oktatóink szeretettel és odafigyeléssel állnak minden érdeklődő rendelkezésére. A névsort és az elérhetőségeket hamarosan megtalálod honlapunkon: www.billings.hu.

Hogy milyen érzéssel kezdjük ezt a fontos küldetést? Íme néhány megosztás:

„Kezdd el ma!”, hogy biztos légy magadban! Légy kitartó! Ezzel a módszerrel csak nyerhetsz. A nőiességed kincs, amit őrizned kell, hogy folyamatosan ragyogjon! /Móni/
„Áldott legyen Dr. Evelyn és Dr. John Billings, amiért a termékenységgel kapcsolatos megfigyeléseiket, ismereteiket megosztották a világgal!” /Gizus/
„Alig várom, hogy minél több embernek átadjam. Kívánom, hogy a módszer legyen gyorsan szerteágazó, tűzként terjedő!” /Mónika/
„Védőnőként nagyon szeretek másoknak segíteni, és jóérzéssel tölt el, ha megoldást tudok adni a problémákra.” /Angéla/
„Szexuálpedagógiai prevencióval foglalkozó szakemberként látom, milyen nagy szüksége lenne a fiataloknak, hogy ismerjék testük működését. Az emberek nagy többsége úgy éli le az életét, hogy egy ideig azért tesz meg mindent, hogy elfojtsa a szaporító rendszer képességét az élet továbbadására, majd amikor késznek érzi magát a családalapításra, azért kezd küzdeni, hogy megtörténjen a csoda és megfoganjon az új élet. Ha időben megértenék a természetes folyamatokat, és termékenységüket kincsnek tekintenék, valamint ismernék ezt a módszert, amivel a szervezet természetes működésének befolyásolása nélkül tudják tervezni a gyermekvállalást, elkerülhetnék pl. azt a sok termékenység romboló hatást.” /Fanny/

A BILLINGS OVULÁCIÓS MÓDSZER egy olyan tudás, amit minden önmagáról, a családról és a környezetről felelősen gondolkodó embernek meg kellene ismerni.

Köszönettel tartozunk az áldozatos munkájukért mindazoknak, akik nélkül nem jöhetett volna mindez létre: Dr. Körmendy Mária, Dr. Megyeri Valéria, Lukács Krisztina Janka és az övéik, valamint Szenes István atyának és munkatársainak.

„Hálás vagyok értetek!” /Eszti/

Mindannyian hálásak vagyunk, hogy megszülethetett a magyar „Billings Család”!

BOM oktatók csoportja

Egyeken a Természetes Családtervezés, a Billings Ovulációs Módszer oktatói szeretettel várják mindazokat, akik szeretnének jobban megismerkedni a módszerrel, akik tanácsot, útbaigazítást kérnek.

Pappné Fekete Mónika és Tóthné Varga Gizella akkreditált oktatók.